Продукти

Вход за дистрибутори

Потребителско име:
Парола:

Реклама

Новини » ОРИГИНАЛНИ АВТОЧАСТИ ЗА АТВ CFMOTO / ORIGINAL SPARE PARTS ATV CFMOTO

ОРИГИНАЛНИ АВТОЧАСТИ ЗА АТВ CFMOTO / ORIGINAL SPARE PARTS ATV CFMOTO

17/03/2011

ОРИГИНАЛНИ ЧАСТИ АТВ / ATV  -  CFMOTO

ФАР ЛЯВ CF500-2 /902-16.01.10    HEADLIGHT(LH)     902-16.01.10/9020-160110
ФАР ДЕСЕН CF500-2 /902-16.01.30    HEADLIGHT(RH)     902-16.01.30/9020-160130
ПАКЕТЕН ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛ ЛЯВ CF500-2 /901-16.06.00    HANDLEBAR SWITCH (LH)     901-16.06.00/9010-160600-A000
ОГЛЕДАЛО ЛЯВО CF500-2 /519-20.02.00    REAR VIEW MIRROR(LH)     519-20.02.00 /5190-200200
ОГЛЕДАЛО ДЯСНО CF500-2 /519-20.03.00    REAR VIEW MIRROR(RH)     519-20.03.00 /5190-200300
БУТОН ЗАПАЛВАНЕ CF500-2 /901-15.04.00    STARTING SWITCH      901-15.04.00/9010-150400
РЪЧКА ЛЯВА CF500-2 /901-08.02.50    LEVER INTERLOCKING BRAKE     901-08.02.50/9010-080250
ЖИЛО РЪЧНА СПИРАЧКА CF500-2 /901-08.02.30B    INTERLOCKING BRAKE CABLE     901-08.02.30B/901B-080230
ПАКЕТЕН ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛ ДЕСЕН CF500-2/ 9010-160700    HANDLEBAR SWITCH ?RH?     901-16.07.00/9010-160700
РЪКОХВАТКА CF500-2 /901-10.06.10    LEFT GRIP     901-10.06.10/9010-100610
КОРМИЛО CF500-2 /901-03.00.90    HANDLEBAR       901-03.00.90/9010-030090
ЖИЛО ГАЗ CF500-2 /901-10.05.10    THROTTLE CABLE     901-10.05.10/9010-100510
ЖИЛО СМУКАЧ CF500-2 /901-10.05.20    CHOKE CABLE     901-10.05.20A/9010-100520-A000
ВЕЖДА ПР.ЛЯВА CF500-2 /902-04.00.04    FRONT SIDE STRIPE(LH)     902-04.00.04/9020-040004
ВЕЖДА ПР.ДЯСНА CF500-2 /902-04.00.05    FRONT SIDE STRIPE(RH)     902-04.00.05/9020-040005
СТЕПЕНКА ЛЯВА CF500-2 /901-04.00.08    FOOTREST BOARD LH      901-04.00.08/9010-040008
СТЕПЕНКА ДЯСНА CF500-2 /901-04.00.09    FOOTREST BOARD RH     901-04.00.09/901A-040009
СТЕПЕНКА ЛЯВА CF500-2A /901-04.00.08A    FOOTREST BOARD LH      901-04.00.08A/901A-040008
СТЕПЕНКА ДЯСНА CF500-2A /901-04.00.09A    FOOTREST BOARD RH     901-04.00.09A/901A-040009
ВЕЖДА ЗАДНА ЛЯВА CF500-2A /9020-040014    REAR SIDE STRIPE LH     9020-040014/902-04.00.14
ВЕЖДА ЗАДНА ДЯСНА CF500-2A /902-04.00.15    REAR SIDE STRIPE(RH)     902-04.00.15/9020-040015
КОРМИЛЕН ПРЪТ CF500-2A /901-03.71.00    STEERING STEM     901-03.71.00/9010-037100
ХЕБЕЛ CF500-2A /901-10.00.01    PITMAN ARM     901-10.00.01/9010-100001-A000
ЩАНГА КОРМ.CF500-2A /901-10.05.36    TIE-ROD     901-10.05.36
ГУМА ПРЕДНА CF500-2A / 25x8-12  /  30700-1208    FRONT TYRE     25 Х 8.0-12/30700-1208
ДЖАНТА ПРЕДНА CF500-2A /12ц.901-07.01.00    FRONT STEEL RIM     901-07.01.00/9010-070100-A000
МАНШОН ВЪНШЕН CF500-2A /901-27.01.04    DUST BOOT?FIXED END     901-27.01.04
МАНШОН ВЪТРЕШЕН CF500-2A /901-27.01.07    DUST BOOT?MOTION END     901-27.01.07
ГУМА ЗАДНА CF500-2A /  25x10-12  /  30700-1217    REAR TYRE     25 X 10.0-12/30700-1217
ДЖАНТА ЗАДНА  CF500-2A /12ц.901-11.01.00    REAR STEEL RIM     901-11.01.00/9010-110100-B000
ФИЛТЪР ГОРИВЕН CF500-2A /CF250T-450200    FUEL FILTER     CF250T-450200/8010-120300
ФИЛТЪР ВЪЗДУШЕН CF500-2A /CF188-112001    FILTER  ELEMENT     CF188-112001/0180-112001
АМОРТИСЬОР ПР.CF500-2A /901-05.06.00    FRONT SHOCK ABSORBER     901-05.06.00/9010-050600
ШАРНИР ПР.НОСАЧ ДОЛЕН CF500-2A /901-05.08.00    BOTTOM BALL PIN      901-05.08.00/9010-050800
ШАРНИР ПР.НОСАЧ ГОРЕН CF500-2A /901-05.07.00    TOP BALL PIN      901-05.07.00/9010-050700
ЛАГЕР ГЛАВИНА ПР.CF500-2A /DAC3055W    BEARING, HUB     DAC3055W/30499-03080
НОСАЧ ПР.ГОРЕН ЛЯВ CF500-2A /901-05.03.00    FRONT LEFT ARM (LOWER)     901-05.03.00/9010-050300
НОСАЧ ПР.ГОРЕН ДЕСЕН CF500-2A /901-05.01.00    FRONT RIGHT ARM (LOWER)     901-05.01.00/9010-050100
НОСАЧ ПР.ДОЛЕН ЛЯВ CF500-2A /901-05.04.00    FRONT LEFT ARM (UPPER)     901-05.04.00/9010-050400
НОСАЧ ПР.ДОЛЕН ДЕСЕН CF500-2A /901-05.02.00    FRONT RIGHT ARM (UPPER)     901-05.02.00/9010-050200
АМОРТИСЬОР ЗАДЕН CF500-2A /901-06.06.00    REAR SHOCK ABSORBER     901-06.06.00/9010-060600
НОСАЧ ЗАДЕН ГОРЕН ЛЯВ CF500-2A /901-06.03.00    REAR LEFT ARM (UPPER)     901-06.03.00/9010-060300
НОСАЧ ЗАДЕН ГОРЕН ДЕСЕН CF500-2A /901-06.01.00    REAR RIGHT ARM (UPPER)     901-06.01.00/9010-060100
НОСАЧ ЗАДЕН ДОЛЕН ЛЯВ CF500-2A /901-06.04.00    REAR LEFT ARM (LOWER)     901-06.04.00/9010-060400
НОСАЧ ЗАДЕН ДОЛЕН ДЕСЕН CF500-2A /901-06.02.00    REAR RIGHT ARM (LOWER)     901-06.02.00/9010-060200
ЛАГЕР ГЛАВИНА ЗАДНА CF500-2A /DAC3055W    BEARING, HUB     DAC3055W/30499-03080
МИГАЧ ЛЯВ CF500-2A /902-16.03.10    FRONT TURNING LIGHT (LH)     902-16.03.10/9020-160310
МИГАЧ ДЕСЕН CF500-2A /902-16.03.30    FRONT TURNING LIGHT (RH)     902-16.03.30/9020-160330
СТОП ЛЯВ CF500-2A /902-16.02.10    TAIL LIGHT COMP.(LH)     902-16.02.10/9020-160210-A000
СТОП ДЕСЕН CF500-2A /902-16.02.30    TAIL LIGHT COMP.(RH)     902-16.02.30/9020-160230-A000
БОБИНА CF500-2A /CF188-152000    IGNITION COIL     CF188-152000/0180-152000
ДИОДНА ПЛОЧКА АЛТЕРН. CF500-2A /CF188-151000    REGULATOR/RECTIFIER     CF188-151000/1P72MM-A-151000
МОДУЛ ЕЛЕКТР.ЗАПАЛВАНЕ CF500-2A /CF188-153000    CDI UNIT     CF188-153000/0180-153000
РЕЛЕ ЗАПАЛВАНЕ CF500-2A /901-15.03.10    STARTER RELAY     901-15.03.10/9010-150310
РЪЧКА ДЯСНА CF500-2 /901-08.06.01    FRONT BRAKE LEVER     901-08.06.01/9010-080601
НАКЛАДКА ПР.1бр.CF500-2 /901-08.08.10    FRONT BRAKE PAD     901-08.08.10/9010-080810
НАКЛАДКА ЗАДНА 1бр.CF500-2 /901-08.05.10    REAR BRAKE PAD     901-08.05.10/9010-080510
ДАТЧИК РАДИАТОР CF500-2 /CF250T-420500    THERMOSWITCH     CF250T-420500/0010-135000
БРОНЯ ПР.CF500-2 /902-04.00.01    PROTECTOR BUMPER     902-04.00.01/9020-040001
ФИЛТЪР МАСЛЕН CF500-2 /CF188-011300    OIL FILTER     CF188-011300/0180-011300-0B00
СВЕЩИ CF500-2 /172MM-022400    SPARK PLUG      172MM-022400/0110-022400
ПОМПА ВОДНА CF500-2 /CF188-081000    WATER PUMP      CF188-081000/0180-081000
КАРДАН ПР.CF500-2 /901-29.01.00    FRONT DRIVE SHAFT     901-29.01.00/9010-290100
КАРДАН ЗАДЕН CF500-2 /901-30.01.00    REAR DRIVE SHAFT     901-30.01.00/9010-300100
КАРДАН ЗАДЕН CF500-2 /901-30.01.00A    REAR DRIVE SHAFT     901-30.01.00A/901A-300100
БЕНДИКС CF500-2 /CF188-091200    OVERRIDING CLUTCH     CF188-091200/0180-091200
ЛАГЕР ИГЛЕН СТАРТЕР CF500-2A /GB/T5801-1994    NEEDLE BEARING     GB/T5801-1994/30401-02800
МАХОВИК CF500-2A /CF188-091001    DRIVEN GEAR     CF188-091001/0180-091001
СТАРТЕР CF500-2A /CF188-091100    STARTING MOTOR     CF188-091100/0180-091100-0010
СЕМЕРИНГ ДИФЕРЕНЦИАЛ CF500-2A /CF188-311001    OIL SEAL 24/38/8    CF188-311001/0180-311001
ЛАГЕР ДИФЕРЕНЦИАЛ CF500-2A /GB/T276-1994/16007    BEARING 16007     GB/T276-1994/30499-06000
СЕМЕРИНГ ДИФЕРЕНЦИАЛ CF500-2A /CF188-334003    OIL SEAL SD4 65/90/9  NS     CF188-334003/30400-03502
ЛАГЕР ДИФЕРЕНЦИАЛ CF500-2A /GB/T276-1994/16017    BEARING 16017/C2     GB/T276-1994/30400-03502
ЛЕБЕДКА ПР.КОМПЛЕКТ CF500-2A    Winch     ATV OPTION PARTS
МОТОР ЕЛ.ПР.ДИФЕРЕНЦИАЛ CF500-2A /CF188-314000    GEAR MOTOR     CF188-314000/0181-314000
ВИЛКА СЪЕДИНИТЕЛ CF500-2A /CF188-315000    SHIFT FORK     CF188-315000/0180-315000
КОЖУХ ДИФЕРЕНЦИАЛ ПР.CF500-2A /CF188-311000(1)    FRONT DIFFERENTIAL GEAR CASE COVER     CF188-311000(1)/0181-311000
ВТУЛКА ВИЛКА СЪЕДИНИТЕЛ CF500-2A /CF188-310003    DRIVE CLUTCH     CF188-310003/0180-310003-0050
ШАЙБА ДИФЕРЕНЦИАЛ CF500-2A /CF188-310004    ADJUST WASHER F 83X71     CF188-310004/0180-310004-0004
КАСЕТА ДИФЕРЕНЦИАЛ CF500-2A /CF188-313000(1)    DIFFERENTIAL GEAR ASSEMBLY     CF188-313000(1)/0181-313000
КАПАК ДИФЕРЕНЦИАЛ ПР.CF500-2A /CF188-312000(1)    DIFFERENTIAL GEAR CASE     CF188-312000(1)/0181-312000
ШАЙБА ДИФЕРЕНЦИАЛ CF500-2A /CF188-310006    ADJUST WASHER F 61 X 48     CF188-310006/0180-310006-0001
ПИНЬОН ДИФ. КОМПЛ.ЗАД. CF500-2A /CF188-331000    DRIVE BEVEL GEAR ASSEMBLY, REAR AXLE     CF188-331000/0180-331000
КОЖУХ ДИФЕРЕНЦИАЛ ЗАД.CF500-2A /CF188-332000    REAR GEAR CASE     CF188-332000/0180-332000
КОРОНА ДИФ. CF500-2A /CF188-335000    RING GEAR, REAR AXLE     CF188-335000/0180-335000
РЕЛЕ СПОМАГАТЕЛНО CF500-2A /901-15.03.50    AUXILIARY RELAY     901-15.03.50/9010-150350
КАПАК ДИФЕРЕНЦИАЛ ЗАД.CF500-2A /CF188-334000    RING GEAR BEARING HOUSING     CF188-334000/0180-334000
ГЛАВА КОМПЛ.CF500-2A /CF188-022100    CYLINDER HEAD ASSY     CF188-022100/0180-022100-0080
ЦИЛИНДЪР БЛОК CF500-2A /CF188-023100    CYLINDER      CF188-023100/0180-023100
ГАРНИТУРА ГЛАВА CF500-2A /CF188-023004    GASKET CYLINDER    CF188-023004/0180-023004
БОЛТ ГЛАВА CF500-2A /152MI-021017    BOLT-CYLINDER HEAD    152MI-021017/0010-021017-0030
ВТУЛКА ГЛАВА CF500-2A /CF188-011005    DOWEL PIN Ф13X18    CF188-011005/0180-011005
СЪЕДИНИТЕЛ КОМПЛЕКТ CF500-2A /CF188-054000    CLUTCH       CF188-054000/0180-054000-1000
КЛАКСОН CF500-2A /50215070000    HORN     50215070000/5020-150700
ГУМИЧКА КЛАПАН CF500-2A /152MI-022500    SEAL RING SET, VALVE STEM     152MI-022500/0010-022500
КЛАПАН ГОРИВО CF500-2A /519-12.05.10    FUEL SWITCH     519-12.05.10/5190-120510
СТОП СВЕТЛООТРАЗИТЕЛ CF500-2A /519-16.02.30    REAR  REFLECTOR     519-16.02.30/5190-160230
ЗЕГЕР ШАЙБА CF500-2A /803-04.08.00    NUT CLAMP M6     803-04.08.00/8030-040800
ТАМПОН ПОД СЕДАЛКА CF500-2A /803-13.02.11    RUBBER CUSHION     803-13.02.11/8030-130211
РЕЛЕ CF500-2A /803-15.14.00    SHUNT RELAY     803-15.14.00/8030-151400
СКОБА АКУМУЛАТОР CF500-2A /901-03.00.04    FIXING PLATE, BATTERY     901-03.00.04/9010-030004
ТАМПОН СКОБА АКУМУЛАТОР CF500-2A /901-03.00.05    RUBBER MAT?BATTERY FIXING PLATE     901-03.00.05/9010-030005
ГРЕДА ПОД СЕДАЛКА CF500-2A /901-03.00.07 A    SEAT SUPPORT     901-03.00.07A/901A-030007
КАПАК СПИРАЧЕН ПР.CF500-2A /901-03.00.08    BRAKE DISC GUARD     901-03.00.08/9010-030008
ГРЕДА ЗАДЕН КАПАК CF500-2A /901-03.00.70    SEAT BRACKET      901-03.00.70/9010-030070
КОРА ПРЕДПАЗНА ЗАД.ЛЯВА CF500-2A /901-04.00.21B    REAR SUSPENSION PROTECTOR LH    901-04.00.21B/901B-040021
КОРА ПРЕДПАЗНА ЗАД.ДЯСНА CF500-2A /901-04.00.22B    REAR SUSPENSION PROTECTOR RH    901-04.00.22B/901B-040022
КОРА ПРЕДПАЗНА ПР.ДЯСНА CF500-2A /901-04.00.24B    FRONT PROTECTOR (RIGHT)     901-04.00.24B/901B-040024
КАПАЧКА ДЖАНТА СТОМАНЕНА CF500-2A /901-04.00.28B    STEEL RIM CAP     901-04.00.28B/901B-040028
КОРА ЗАЩИТНА ЗАДЕН КАЛНИК CF500-2A /901-04.00.36    HEAT INSULATION PAPER REAR FENDER    901-04.00.36/9010-040036
КАПАЧКА ДЖАНТА АЛУМИН. CF500-2A /901-04.00.39    ALUM. RIM CAP     901-04.00.39
ПЛАНКА НАД АКУМУЛАТОР CF500-2A /901-04.00.41    BATTERY COVER     901-04.00.41/9010-040041
ТАПА ПР.БРОНЯ CF500-2A /901-04.00.45B    CAP, BUMPER     901-04.00.45B/901B-040045
ПАНЕЛ ПР.ДЕКОРАТИВЕН CF500-2A /901-04.00.53B    DECORATION STEEL BOARD,GEARSHIFT     901-04.00.53B/901B-040053
ШЕНКЕЛ ПР.ЛЯВ CF500-2A /901-05.00.02    STEERING KNUCKLE ?LH?     901-05.00.02/9010-050002
ШЕНКЕЛ ПР.ДЕСЕН CF500-2A /901-05.00.01    STEERING KNUCKLE ?RH?     901-05.00.01/9010-050001
КАПАЧКА ВТУЛКА ПР.НОСАЧ CF500-2A /901-05.00.03    CAP, BUFFERING COLLAR     901-05.00.03/9010-050003
ВТУЛКА НОСАЧ ПР.CF500-2A /901-05.05.00    BUFFERING COLLAR     901-05.05.00/9010-050500
ШЕНКЕЛ ЗАДЕН CF500-2A /901-06.00.10    HOLDER?REAR WHEEL SHAFT     901-06.00.10/9010-060010
ПЛАНКА ТАМПОН СТАБ.ЩАНГА CF500-2A /901-06.00.02    GLAND COVER     901-06.00.02/9010-060002
ТАМПОН СТАБ.ЩАНГА ПР.CF500-2A /901-06.00.03    RUBBER SUPPORT     901-06.00.03/9010-060003
ЩАНГА ЗАД.СТАБ.CF500-2A /901-06.05.00    STABILIZER BAR     901-06.05.00/9010-060500
БИАЛЕ ПР.ЛЯВО CF500-2A /901-06.07.00    BALL PIN  LH      901-06.07.00/9010-060700
БИАЛЕ ПР.ДЯСНО CF500-2A /901-06.08.00    BALL PIN RH     901-06.08.00/9010-060800
ГАЙКА ДЖАНТА CF500-2A /901-07.00.02    MOUNTING  NUT RIM     901-07.00.02/9010-070002
ГАЙКА ДЖАНТА ХРОМ CF500-2A /901-07.00.02A    MOUNTING  NUT RIM     901-07.00.02A/9010-070002-A000
ДЖАНТА ПР. АЛУМ. CF500-2A /12ц.901-07.01.00A    FRONT ALUM. RIM POLISHED     901-07.01.00A/9010-070100-A000
СПИРАЧЕН ДИСК ЗАДЕН CF500-2A /901-08.00.02    REAR BRAKE DISC     901-08.00.02/9010-080002
ЖИЛО РЪЧНА СПИРАЧКА CF500-2A /901-08.03.10    CABLE, PARKING     901-08.03.10/901A-080310
ЖИЛО РЪЧНА СПИРАЧКА CF500-2A /901-08.03.10A    CABLE, PARKING     901-08.03.10A/901A-080310
НАКЛАДКА ЗАДНА 1бр.CF500-2 /901-08.03.22    BRAKE PAD     901-08.03.22/9010-080322
НАКРАЙНИК КОРМ.ВЪТР.CF500-2 /901-10.05.37    STEERING KNUCKLE 1     901-10.05.37
НАКРАЙНИК КОРМ.ВЪНШЕН CF500-2 /901-10.05.38    STEERING KNUCKLE 2     901-10.05.38
ДЖАНТА ЗАДНА АЛУМ. CF500-2A /12ц.901-11.01.00A    REAR ALUM. RIM  POLISHED      901-11.01.00A/9010-110100-A000
РЕЗЕРВОАР CF500-2A /901-12.01.00    FUEL TANK     901-12.01.00/9010-120100
КАПАЧКА РЕЗЕРВОАР CF500-2A /901-12.02.00    FUEL TANK CAP     901-12.02.00/9010-120200
ВТУЛКА РЕЗЕРВОАР CF500-2A /901-12.03.10    RUBBER BUSH?FUEL TANK     901-12.03.10/9010-120310
СЕДАЛКА CF500-2A / 901-13.01.00A    SEAT     901-13.01.00A/901A-130100
КАПАЧКА РЕЛЕ CF500-2A /901-15.00.02    RUBBER RING?AUXILIARY RELAY     901-15.00.02/9010-150002
БУШОН 20A CF500-2A /901-15.03.01    FUSE 20A     901-15.03.01/9010-150301
РЕЛЕ МИГАЧИ CF500-2A /901-15.03.40    FLASHER     901-15.03.40/9010-150340
БУШОН 10A CF500-2A /901-15.06.01    FUSE  10A     901-15.06.01/9010-150601
БУШОН 15A CF500-2A /901-15.06.02    FUSE  15A     901-15.06.02/9010-150602
ТАМПОН УПЛЪТНЕНИЕ ФАР CF500-2A /901-16.01.01    RUBBER CUSHION?HEADLIGHT     901-16.01.01/9010-160101
ВТУЛКА  УПЛЪТНЕНИЕ ФАР CF500-2A /901-16.01.02    STEEL COLLAR HEADLIGHT     901-16.01.02/9010-160102
НИВОМЕР CF500-2A / 901-17.01.20    FUEL SENSOR     901-17.01.20/9010-170120
РАДИАТОР CF500-2A /901-18.01.00    RADIATOR      901-18.01.00/9010-180100-1000
КОЖУХ + ПЕРКА РАДИАТОР CF500-2A /901-18.02.00    RADIATOR FAN     901-18.02.00/9010-180200
КАПАЧКА РАДИАТОР CF500-2A /901-18.03.00    CAP RADIATOR     901-18.03.00/9010-180300
ЛОСТ СКОРОСТИ CF500-2A /901-32.01.00    GEARSHIFT UNIT     901-32.01.00/9010-320100
ВИЛКА СКОРОСТИ CF500-2A /901-32.03.00    GEARSHIFT ROD UNIT     901-32.03.00/9010-320300
ГЪРНЕ КОМПЛ.CF500-2 /902-02.01.00    MUFFLER COMP.     902-02.01.00/9050-020100-1000
РЕШЕТКА ПР.CF500-2A /902-04.00.02    FRONT VENT  GRILLE     902-04.00.02/9020-040002
КАЛНИК ПР.ЧЕРЕН CF500-2A /902-04.00.03    FRONT FENDER     902-04.00.03/9020-040003-0B00
КАПАК ПР. ЧИРИН CF500-2A /902-04.00.06    FRONT TOP COVER      902-04.00.06/9020-040006-0B00
КАПАК РЕЗЕРВОАР ЧЕРЕН CF500-2A /902-04.00.09    TOP COVER?FUEL TANK      902-04.00.09/9020-040009-0B00
КАЛНИК ПР.ВЪТРЕШЕН ЛЯВ CF500-2A /902-04.00.12    UPPER INNER FENDER(LH)     902-04.00.12/9020-040012
КАЛНИК ЗАДЕН ЧЕРЕН CF500-2A /902-04.00.13    REAR FENDER     902-04.00.13/9020-040013-0B00
КАПАК ЗАДЕН CF500-2A /902-04.00.16    REAR TOP COVER     902-04.00.16/9020-040016
КАПАК БАГАЖНИК CF500-2A /902-04.00.17    COVER, STORAGE COMPARTMENT     902-04.00.17/9020-040017
КАПАК ТАБЛО ПР.ЧЕРЕН CF500-2A /902-04.00.18    FRONT COVER DASHBOARD     902-04.00.18/9020-040018-0B00
КАПАК ТАБЛО ЗАД. CF500-2A /902-04.00.19    REAR COVER?DASHBOARD     902-04.00.19/9020-040019
МАСКА ФАР ЛЯВА CF500-2A /902-04.00.20    HEADLIGHT GUARD  LH     902-04.00.20/9020-040020
МАСКА ФАР ДЯСНА CF500-2A /902-04.00.21    HEADLIGHT GUARD RH     902-04.00.21/9020-040021
МАСКА ЗАДНА ЛЯВА CF500-2A /902-04.00.22    TAIL LIGHT GUARD (LH)     902-04.00.22/9020-040022
МАСКА ЗАДНА ДЯСНА CF500-2A /902-04.00.23    TAIL LIGHT GUARD (RH)     902-04.00.23/9020-040023
РЕШЕТКА РАДИАТОР ЛЯВА CF500-2A /902-04.00.24    RADIATOR  GRILLE(LH)     902-04.00.24/9020-040024
РЕШЕТКА РАДИАТОР ДЯСНА CF500-2A /902-04.00.25    RADIATOR  GRILLE(RH)     902-04.00.25/9020-040025
ЕМБЛЕМА ПР.РЕШЕТКА (ЛОГО) CF500-2A /902-04.00.26    LABLE, LOGO      902-04.00.26/9020-040026
КАПАЧКА ПР.ДОЛНА РОУБАР CF500-2A /902-04.00.29    CAP, AIR INLET PORT     902-04.00.29/9020-040029
ШАЙБА CF500-2A /902-14.03.01    ARC WASHER     902-14.03.01
ДРЪЖКИ ОБЛЕГАЛКА CF500-2A /902-14.03.10    BRACKET, BACKREST     902-14.03.10/9020-140310
ОБЛЕГАЛКА CF500-2A /902-14.03.20    BACKREST     902-14.03.20/9020-140320
ПЛАНКА СТОП CF500-2A /902-16.00.50    BRACKET,REAR LICENSE LIGHT     902-16.00.50/9020-160050
РОУБАР БРОНЯ ПР.CF500-2 /902-23.01.00    BUMPER     902-23.01.00/9020-230100
ГЪРНЕ КОМПЛ.CF500-2A /904-02.01.00    MUFFLER COMP.     904-02.01.00/9050-020100-1000
КЛАПАН ВСМУК.CF500-2A /CF188-022004    VALVE, INTAKE     CF188-022004/0180-022004
КЛАПАН ИЗПУСК.CF500-2A /CF188-022005    VALVE, EXHAUST     CF188-022005/0180-022005
ГАРНИТУРА ГЛАВА CF500-2A /CF188-022200    GASKET,CYLINDER HEAD     CF188-022200/0180-022200
ТЕРМОСТАТ CF500-2A /CF188-022810    THERMOSTAT      CF188-022810/0180-022810
КОЛЯНОВ ВАЛ CF500-2A /CF188-041000    CRANKSHAFT     CF188-041000/0180-041000
ШАЙБА ВАРИАТОР КОМП.ПРЕДНА CF500-2A/CF188-051000    PRIMARY SHEAVE     CF188-051000/018A-051000
ШАЙБА ВЪТР.ВАРИАТОР CF500-2A/CF188-051001    CAM     CF188-051001/0180-051001
ПЛЪЗГАЧ ВАРИАТОР CF500-2/CF188-051003    SLIDER     CF188-051003/0180-051003
РОЛКА ВАРИАТОР CF500-2A/CF188-051100    ROLLERS     CF188-051100/0180-051100
ШАЙБА ВАРИАТОР ЗАДНА CF500-2A/CF188-052000    SECONDARY SHEAVE     CF188-052000/0180-052000
КАПАК СЪЕДИНИТЕЛ CF500-2A/CF188-053000    CLUTCH HOUSING     CF188-053000/0180-053000
РЕМЪК ВАРИАТОР .CF500-2A/CF188-055000    BELT     CF188-055000/0180-055000
БОЛТ M6/14 CF500-2A /CF250T-340002    BOLT M6X14     CF250T-340002
ПЛАНКА ПАНЕЛ ДЕКОР.CF500-2A /CF250T-340007     CLAMP ST4.2     CF250T-340007/8010-000002
НИТ ПАНЕЛ ДЕКОР.CF500-2A /GB12618  4X8    RIVET 4X8     GB12618  4X8/30902-0400820
БОЛТ M6X12 CF500-2A /GB5789  M6X12    GB5789  M6X12     GB5789  M6X12/30006-060012840
БОЛТ M8X14 CF500-2A /GB5789  M8X14    BOLT M8X14     GB5789  M8X14/30006-080014840
БОЛТ M10X1.25X50 CF500-2A /GB5789 M10X1.25X50    BOLT  M10X1.25X50     GB5789 M10X1.25X50/30006-1020258
БОЛТ M10X1.25X70 CF500-2A /GB5789 M10X1.25X70    BOLT  M10X1.25X70     GB5789 M10X1.25X70
БОЛТ M6X40 CF500-2A /GB5789 M8X40    HEX FLANGE BOLT M6X40     GB5789 M8X40/30006-080040840
БОЛТ M6X16 CF500-2A /GB5789 M6X16    BOLT M6X16     GB5789 M6X16/30006-080016840
БОЛТ M8X12 CF500-2A /GB5789 M8X12    BOLT M8X12 BOLT?M8?12     GB5789 M8X12
ГАЙКА M6 CF500-2A /GB6177 M6    NUT M6     GB6177 M6/30202-060140
ГАЙКА M5 CF500-2A /GB6177 M5    HEX NUT     GB6177 M5/30202-050140
ГАЙКА M6 CF500-2A /GB6187 M6    HEX FLANGE NUT     GB6187 M6/30204-060830
ВИНТ ST4.8X16 CF500-2A /GB845 ST4.8X16    TAPPING SCREW     GB845 ST4.8X16
ШАЙБА Ф4 CF500-2A /GB848-85 Ф4    WASHER     GB848-85 Ф4
ЗЕГЕР ШАЙБА ЛАГЕР ПР. CF500-2A /GB893.1 55    CIRCLIP     GB893.1 55
ЗЕГЕР ШАЙБА ШАРНИР CF500-2A /GB894.1 34    CIRCLIP     GB894.1 34
ВИНТ M6X16 CF500-2A /GB9074.1  M6X16    SCREW M6X16     GB9074.1  M6X16/30112-060016440
КЛИН ШЕНКЕЛ CF500-2A /GB91 2X16    COTTER PIN     GB91 2X16/30903-0201640
ГАЙКА ХЕБЕЛ M10X1.25 CF500-2A /GB9457 M10X1.25    NUT M10X1.25     GB9457 M10X1.25/30207-102820
АКУМУЛАТОР 18A CF500-2A /6-M-18.JB/T4282    BATTERY     6-M-18.JB/T4282/31021800
ТАБЛО LCD CF500-2A  901-17.02.10    LCD DASHBOARD     901-17.02.10/9010-170210-0000
ЕМБЛЕМА РЕЗЕРВ.(CF MOTO) CF500-2 /902-19.00.08    FUEL TANK STRIPE(LH&RH)     902-19.00.08
ЕМБЛЕМА РЕЗЕРВ.(CF MOTO) CF500-2A /902-19.00.04A    FUEL TANK STRIPE(LH&RH)     902-19.00.04A
ЕМБЛЕМА CF500-2 /901-19.00.07    STICKERS SIDE PANEL (LH&RH)     901-19.00.07/9010-190007
ЕМБЛЕМА 4X4 CF500-2 /901-19.00.02    WARNING LABEL 4X4     901-19.00.02/9010-190002
ЕМБЛЕМА CF500-2 /901-19.00.13    LABEL, GEARSHIFT      901-19.00.13/9010-190013
ЕМБЛЕМА CF500-2 /901-19.00.12    LABEL, TOWING LOAD     901-19.00.12/9010-190012
О-ПРЪСТЕН CF500-2 /CF188-022011    O-RING 40X2.4     CF188-022011/0180-022011
ОСНОВА ПРУЖИНА КЛАПАНИ CF500-2 /CF188-022008    LOWER SEAT, VALVE SPRING     CF188-022008/0180-022008-0050
ПРУЖИНА КЛАПАН CF500-2 /CF188-022006    VALVE SPRING     CF188-022006/0180-022006-0050
ОСНОВА ПРУЖИНА КЛАПАНИ CF500-2 /CF188-022007    UPPER SEAT, VALVE SPRING UPPER SEAT, VALVE SPRING     CF188-022007/0180-022007-0050
КЛИН КЛАПАН CF500-2 /152MI-022006    LOCK CLIP, VALVE     152MI-022006/0010-022006-0030
БОЛТ ГЛАВА CF500-2A /CF188-022012    CYLINDER BOLT(L)     CF188-022012/0180-022012-0010
БОЛТ ГЛАВА CF500-2A /CF188-022013    CYLINDER BOLT(R)     CF188-022013/0180-022013-0010
ШАЙБА БОЛТ ГЛАВА CF500-2A /CF188-022014    WASHER, CYLINDER BOLT     CF188-022014/0180-022014
ВТУЛКА ГЛАВА CF500-2A /152MI-080008    DOWEL PIN Ф8 Х14 DOWEL PIN ?8?14     152MI-080008/0010-080008
ЗЕГЕР ШАЙБА СКОРОСТИ CF500-2 /GB/T894.1/20    RETAINER    GB/T894.1 20/30801-02005
ШАЙБА СКОРОСТИ CF500-2 /CF188-061012    WASHER 20.5X30X1.5    CF188-061012/0180-061012
ЛАГЕР СКОРОСТИ ИГЛЕН CF500-2 /NTN-K20X26X12    NEEDLE BEARING    NTN-K20X26X12/30402-02000
ЗЪБНО КОЛЕЛО СКОРОСТИ CF500-2 /CF188-061013    SPROCKET, REVERSE GEAR    CF188-061013/0180-061013
ВЕРИГА СКОРОСТИ CF500-2 /CF188-069000    CHAIN, REVERSE GEAR    CF188-069000/0180-069000
ВАЛ СКОРОСТИ ОСН. CF500-2 /CF188-060004    MAIN SHAFT. GEARSHIFT     CF188-060004/0180-060004
ГАРНИТУРА КАПАК КОЛ.ВАЛ CF500-2 /CF188-014002    GASKET, LEFT CRANKCASE COVER    CF188-014002/0180-014002
СКОБА ГЪРНЕ CF500-2 /901-02.01.60    JOINT CLAMP    901-02.01.60
ШАЙБА CF500  Ф10  901-30.00.02    WASHER ?10     901-30.00.02/9010-300002
СПИРАЧЕН ДИСК ПР. CF500-2 /901-08.00.01     FRONT BRAKE DISC      901-08.00.01/9010-080001
ГЛАВИНА ПР. CF500-2  901-07.00.10     HUB?FRONT WHEEL      901-07.00.10/9010-070001
ГЛАВИНА ЗАД. CF500-2 /901-11.00.10    HUB, REAR WHEEL     901-11.00.10/9010-110001
ПРЪЧКА МАСЛО CF500  172MM-013001    OIL DIP ROD     172MM-013001/0110-013001
ЗЕГЕР ШАЙБА БУТАЛО CF500-2 /CF188-040003    CLIP, PISTON PIN     CF188-040003/0180-040003-0050
ПИСТОНЕН БОЛТ CF500-2 /CF188-040002    PISTON PIN     CF188-040002/0180-040002
БУТАЛО 1бр. CF500-2 /CF188-040004    PISTON      CF188-040004/0180-040004
СЕГМЕНТИ ком.CF500-2 / CF188-0400A0    RING SET      CF188-0400A0/0180-0400A0
КАЗАНЧЕ ПОМПА СПИРАЧНА CF500-2 /901-08.04.04    BRAKE FLUID RESERVOIR     901-08.04.04
ШАЙБА КАП.КАЗАНЧЕ ПОМПА СП.CF500-2 /901-08.04.02    WASHER BRAKE FLUID RESERVOIR     901-08.04.02
УПЛЪТНЕНИЕ КАП.КАЗАНЧЕ ПОМПА СП. 901-08.04.03    CUSHION,BRAKE FLUID RESERVOIR      901-08.04.03
КАПАЧКА КАЗАНЧЕ ПОМПА СПИР.CF500-2 /901-08.04.01    CAP, BRAKE FLUID RESERVOID     901-08.04.01
ПОМПА СПИРАЧНА ПР.СПИРАЧКА CF500-2 /901-08.06.00    HAND BRAKE MASTER CYLINDER FRONT BRAKE     901-08.06.00/9010-080600
ПОМПА СПИРАЧНА ЗАД.СПИРАЧ.CF500-2 /901-08.04.00B    MASTER CYLINDER, PEDAL BRAKE     901-08.04.00B/901B-080400
МАРКУЧ СПИР.СП.ПОМПА ПР. CF500-2 /901-08.01.60    BRAKE HOSE, FRONT MASTER CYLINDER     901-08.01.60/9010-080160
МАРКУЧ СПИРАЧЕН АПАРАТ ПР.CF500-2 /901-08.01.90    BRAKE HOSE, FRONT BRAKE CALIPER     901-08.01.90/9010-080190
МАРКУЧ СПИР.АПАРАТ ПР.ДЕСЕН CF500-2/901-08.01.50    PEDAL BRAKE HOSE?FRONT RIGHT CALIPER     901-08.01.50/9010-080150
МАРКУЧ СПИРАЧЕН СП.ПОМПА CF500-2 /901-08.01.30B    BRAKE HOSE, MASTER CYLINDER     901-08.01.30B/9010-080130
МАРКУЧ СПИРАЧЕН АПАРАТ ЗАД.CF500-2/901-08.01.20B    BRAKE HOSE, REAR BRAKE CALIPER     901-08.01.20B
МАРКУЧ СПИРАЧЕН АПАРАТ ЗАД.CF500-2/901-08.01.20C    BRAKE HOSE, REAR BRAKE CALIPER     901-08.01.20C
МАРКУЧ СПИР.АПАРАТ ПР.ЛЯВ CF500-2 /901-08.01.40    PEDAL BRAKE HOSE FRONT LEFT CALIPER     901-08.01.40/9010-080140
МАСКА ПР. CF500-2 /902-03.00.50    BRACKET?HEAD LIGHT     902-03.00.50/9020-030050
ВИЛКА СКОРОСТИ ИЗБИРАЧ CF500-2 /901-32.02.00    SHIFT ARM     901-32.02.00
МАГНЕТ СТАТОР CF500-2 /CF188-032000    MAGNETO STATOR     CF188-032000/0180-032000
ОБТЕГАЧ АНГРЕНАЖНА ВЕРИГА CF500-2 /CF188-023200    TENSIONER      CF188-023200/0180-023200-0080
РАЗПРЕДЕЛИТЕЛЕН ВАЛ компл.CF500-2 /CF188-024100    CAMSHAFT ASSEMBLY     CF188-024100/0180-024100
ГРЕБЛО ЗА СНЯГ CF500    SNOW PLOUGH    
КАБЕЛ РЕГУЛАТОР CF500  608-15.08.00    REGULATOR LINE    608-15.08.00
КОБИЛИЦА ВСМУК. CF500  CF188-021100    ROCKER ARM COMP, INTAKE     CF188-021100/0180-021100-0000
КОБИЛИЦА ИЗПУСК CF500  CF188-021200    ROCKER ARM COMP. EXHAUST     CF188-021200/0180-021200-0000
КУФАР ПРЕДЕН  CF500    BAGS    
КУФАР ЗАДЕН  CF500    BAGS    
ПОЛУОСКА ЗАДНА .ЛЯВА КОМП. CF500 901-28.01.00    CONSTANT VELOCITY DRIVE SHAFT?LH??REAR AXLE     901-28.01.00/9010-280100
ПОЛУОСКА ЗАДНА .ДЯСНА КОМП. CF500 901-28.02.00    CONSTANT VELOCITY DRIVE SHAFT?RH??REAR AXLE     901-28.02.00/9010-280200
КЛЮЧАЛКА CF500-2 /902-01.00.00    LOCK ASSY.     902-01.00.00/9020-010000
ВОДНО СЪЕДИНЕНИЕ ЦИЛИНДЪР CF500  CF188-023001    JOINT, WATER INLET     CF188-023001/0180-023001-0080
СПИРАЧЕН АПАРАТ ПР.ЛЯВ CF500  901-08.07.00    FRONT LEFT CALIPER     901-08.07.00/9010-080700
СПИРАЧЕН АПАРАТ ПР.ДЕСЕН CF500  901-08.08.00    FRONT RIGHT CALIPER     901-08.08.00/9010-080800
КАРЕ+ПОЛУОС.+КАРЕ ПР.ЛЯВО CF500-2A /901-27.01.00    CONSTANT VELOCITY DRIVE SHAFT?LH??FRONT AXLE    901-27.01.00/9010-270100
КАРЕ+ПОЛУОС+КАРЕ ПР.ДЯСНО CF500-2A /901-27.02.00    CONSTANT VELOCITY DRIVE SHAFT?RH??FRONT AXLE    901-27.02.00/9010-270200
ГЪРНЕ ПР.ТРЪБА CF500-2A /9010-020110-1    EXHAUST PIPE    9010-020110-1/9010-020110-1000
ГАРНИТУРА ГЪРНЕ ПР.ТРЪБА CF500-2A /CF188-022300    GASKET?EXHAUST PIPE    CF188-022300/0180-022300
ВТУЛКА ГЪРНЕ ПР.ТРЪБА CF500-2A /9010-020102-1    COLLAR    9010-020102-1/9010-020102-1000
КУТИЯ БУШОНИ CF500-2A /901-15.06.00    FUSE BOX     901-15.06.00/9010-150600
ДАТЧИК ПАРКИНГ CF500-2A /CF250T-342000    PARKING SWITCH    CF250T-342000/8010-160003
СПИРАЧЕН АПАРАТ ЗАД. CF500-2A /901-08.05.00    REAR BRAKE CALIPER    901-08.05.00/9010-080500
КАЗАНЧЕ РАЗШИРИТЕЛНО CF500-2A /901-18.04.00    RESERVOIR TANK    901-18.04.00/9010-180400
ДАТЧИК КИЛОМЕТРАЖ CF500-2A /172MM-B-011300    SPEED SENSOR    172MM-B-011300/0130-011300
ДАТЧИК ЗАДНА СКОРОСТ CF500-2A /CF188-012300    REVERSE GEAR SENSOR    CF188-012300/0180-012310-0010
ГАРНИТУРА КАПАК ВАРИАТОР CF500-2A /CF188-013103    RUBBER GASKET, CVT CASE    CF188-013103/0180-013103
ДАТЧИК ТЕМП.ВОДА CF500-2A /152MI-022600    WATER TEMPERATURE SENSOR    152MI-022600/0010-022600
СЕМЕРИНГ КАП.КОЛ.ВАЛ ДЕСЕН CF500-2A /CF188-01200    OIL SEAL 30?45?7    CF188-012006/0180-012006
СЕМЕРИНГ КАП.ВАРИАТОР CF500-2A /CF188-013105    OIL SEAL 54?70?8    CF188-013105/0180-013105
ВОДАЧ АНГРЕНАЖНА ВЕРИГА CF500-2A /CF188-023400    TIMING CHAIN GUIDE    CF188-023400/0180-023400
ВОДАЧ ОБТЕГ. АНГРЕН. ВЕРИГА CF500-2A /CF188-0233    TENSIONER PLATE    CF188-023300/0180-023300
ВЕРИГА АНГРЕНАЖНА CF500-2A /CF188-024200    TIMING CHAIN    CF188-024200/0180-024200
АНГРЕНАЖНО КОЛЕЛО РАЗПР.ВАЛ CF500-2A /CF188-0240    TIMING SPROCKET    CF188-024001/0180-024001
МАГНЕТО РОТОР CF500-2A /CF188-031000    MAGNETO ROTOR     CF188-031000/0180-031000
СЕМЕРИНГ СЪЕДИНИТЕЛ CF500-2A /CF188-053005    OIL SEAL 46?37.5?5.5, END FACE    CF188-053005/0180-053005
ЗЪБНО КОЛЕЛО СКОРОСТИ CF500-2A /CF188-061011    DRIVEN OUTPUT GEAR    CF188-061011/0180-061011
ЗЪБНО КОЛЕЛО СКОРОСТИ CF500-2A /CF188-061010    DRIVEN GEAR,  HIGH RANGE     CF188-061010/0180-061010
ЗЪБНО КОЛЕЛО СКОРОСТИ CF500-2A /CF188-061005    DRIVEN GEAR, LOW RANGE     CF188-061005/0180-061005
ЗЪБНО КОЛЕЛО СКОРОСТИ CF500-2A /CF188-062102    OUTPUT DRIVEN GEAR    CF188-062102/0180-062102
ЗЪБНО КОЛЕЛО СКОРОСТИ CF500-2A /CF188-062106    DRIVE BEVEL GEAR     CF188-062106/0180-062106
ВАЛ СКОРОСТИ CF500-2A /CF188-061001    DRIVEN SHAFT    CF188-061001/0180-061001
ВАЛ СКОРОСТИ CF500-2A /CF188-062101    DRIVE BEVEL GEAR SHAFT    CF188-062101/0180-062101
ВАЛ СКОРОСТИ CF500-2A /CF188-062206    DRIVEN BEVEL GEAR    CF188-062206/0180-062206
ПОМПА МАСЛЕНА CF500-2A /CF188-071000    OIL PUMP     CF188-071000/0180-071000
ЗЪБНО КОЛЕЛО СТАРТЕР CF500-2A /CF188-091002    IDLE GEAR    CF188-091002/0180-091002
ЗЪБНО КОЛЕЛО СТАРТЕР CF500-2A /CF188-091005    IDLE GEAR    CF188-091005/0180-091005
МАНИВЕЛА СТАРТЕР CF500-2A /CF188-092200    RECOIL STARTER    CF188-092200/0180-092200
ВТУЛКА МАХОВИК CF500-2A /CF188-091007    SPACER    CF188-091007/0180-091007
ЩАНГА КОРМИЛНА CF500-2 /901-10.05.30    STEERING KNUCKLE ?    901-10.05.30/9010-100530
ВОДНО СЪЕД.РАДИАТОР ДОЛНО CF500-2 /901-18.00.02    WATER OUTLET HOSE?RADIATOR    901-18.00.02/9010-180002
ВОДНО СЪЕД.РАДИАТОР ГОРНО CF500-2 /901-18.00.03    WATER INLET HOSE?RADIATOR    901-18.00.03/9010-180003
ПАКЕТЕН ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛ ЛЯВ CF500-5 /901-16.06.00A    HANDLEBAR SWITCH (LH)    901-16.06.00A/9010-160600-A000
ТАМПОН ГЪРНЕ CF500-2 /901-02.00.01    RUBBER CUSHION?MUFFLER    901-02.00.01
РОЛКА ЖИЛО ЛЕБЕДКА CF500-2 /901-15.07.30    CABLE PULLEY    901-15.07.30/9010-150730
ПРУЖИНА ВАРИАТОР CF500-2 /CF188-052003    PRESSURE SPRING    CF188-052003/0180-052003
ВЕРИГА МАСЛЕНА ПОМПА CF500-2 /CF188-074000    CHAIN, OIL PUMP     CF188-074000/0180-074000
КЛАПАН МАСЛЕНА ПОМПА CF500-2 /CF188-073000    RELIEF VALVE     CF188-073000/0180-073000
МАРКУЧ ВОДНА ПОМПА CF500-2 /CF188-082000    WATER OUTLET PIPE    CF188-082000/0180-082000
СЪЕДИНИТЕЛ КОМПЛЕКТ CF500-2A /CF188-054000(1)    CLUTCH       CF188-054000 (1)/ 0180-054000-10
МАРКУЧ СПИРАЧЕН АПАРАТ ЗАД.CF500-2/901-08.01.20A    FLUID HOSE, REAR BRAKE CALIPER     901-08.01.20A/901A-080120
РОЛКА СТАРТЕР CF500-2 /CF188-092100    STARTER PULLY     CF188-092100/0180-092100-0010
КОРА РЕЗЕРВОАР ЛЯВА CF500-2 /904-04.00.28/9040-0    EXTENDED SIDE PANEL (LH)     904-04.00.28/9040-040028
КОРА РЕЗЕРВОАР ДЯСНА CF500-2 /904-04.00.11/9040-    EXTENDED SIDE PANEL (RH)     904-04.00.11/9040-040011
СЕМЕРИНГ ИЗБИРАЧ СКОРОСТИ CF500-2 /CF188-065002    OIL SEAL SD 15 25 5    CF188-065002/0180-065002
КАРЕ ПРЕДНО ВЪНШНО CF500-2 /901-27.01.60    BEARING KIT, FIXED END    901-27.01.60/9010-270160
МУФА СКОРОСТИ CF500-2 /CF188-061006    SLIDING BUSH, GEARSHIFT     CF188-061006/0180-061006
ДРЪЖКА МАНИВЕЛА CF500-2 /CF188-092300    HANDLE    CF188-092300/0180-092300
ДЖАНТА ПР. АЛУМ.CF500-5 /12ц.903-07.01.00A    FRONT ALUM. RIM POLISHED      903-07.01.00A/9030-070100-A000
ДЖАНТА ЗАДНА АЛУМ. CF500-5 /12ц.903-11.01.00A    REAR ALUM. RIM  POLISHED     903-11.01.00A/9030-110100-A000
ФАР ЛЯВ CF500-5 /905-16.01.10    HEADLIGHT LH     905-16.01.10/9050-160110
ФАР ДЕСЕН CF500-5 /905-16.01.20    HEADLIGHT RH     905-16.01.20/9050-160120
МИГАЧ ЛЯВ РОУБАР CF500-5 /905-16.02.10    FRONT TURNING INDICATOR (LH)     905-16.02.10/9050-160210
МИГАЧ ДЕСЕН РОУБАР CF500-5 /905-16.02.20    FRONT TURNING INDICATOR (RH)     905-16.02.20/9050-160220
МИГАЧ ЗАДЕН ЛЯВ CF500-5 /905-16.03.10    REAR LEFT TURNING LIGHT     905-16.03.10/9050-160310
МИГАЧ ЗАДЕН ДЕСЕН CF500-5 /905-16.03.20    REAR RIGHT TURNING LIGHT     905-16.03.20/9050-160320
СТОП CF500-5 /905-16.04.10    TAIL LIGHT     905-16.04.10/9050-160410
БУТОН ЛЕБЕДКА CF500-5 /901-15.07.10    CONTROL SWITCH, WINCH     901-15.07.10/9010-150710
МОДУЛ ЛЕБЕДКА CF500-5 /901-15.07.20    CONTROL UNIT     901-15.07.20/9010-150720
ЛЕБЕДКА ПР.CF500-5 /901-15.07.40    CABLE AND MOTOR     901-15.07.40/9010-1507A0-2000
ТЕГЛИЧ CF500-5 /901-20.50.00    TOWING HITCHBALL COMP.     901-20.50.00/9010-205000
ТАБЛО LCD CF500-5 /905-17.01.10    LCD DASHBOARD     905-17.01.10/9050-170110
КАПАК ПР.ЧЕРЕН CF500-5 /905-04.00.15    FRONT TOP COVER      905-04.00.15/9050-040015-0B00
КАЛНИК ПР.ЧЕРЕН CF500-5 /905-04.00.02    FRONT FENDER     905-04.00.02/9050-040002-0B00
ВЕЖДА ПР.ЛЯВА CF500-5 /905-04.00.03    FRONT SIDE SUPPORT(LH)     905-04.00.03/9050-040003
РЕШЕТКА ПР.CF500-5A /905-04.00.22    FRONT VENT  GRILLE     905-04.00.22/9050-040022
РОУБАР БРОНЯ ПР.CF500-5 /905-23.01.00A    РОУБАР    905-23.01.00A/9050-230100-A000
БАГАЖНИК ПР.CF500-5 /905-14.02.00    FRONT RACK     905-14.02.00/9050-140200
ГРЕДА НАД РАДИАТОР CF500-5 /905-03.00.40    RADIATOR BRACKET.     905-03.00.40/9050-030040
ЕМБЛЕМА РЕШЕТКА CF500-5A /901-19.00.09    LABLE, LOGO      901-19.00.09/9010-190009
ОБЛЕГАЛКА CF500-5    BACKREST    
СТЕПЕНКА ЛЯВА CF500-5 /905-04.00.07    FOOTREST BOARD LH     905-04.00.07/9050-040007
СТЕПЕНКА ДЯСНА CF500-5 /905-04.00.08    FOOTREST BOARD RH     905-04.00.08/ 9050-040008
МИГАЧ ЛЯВ БАГАЖНИК CF500-5 /901-16.04.10    REAR LEFT TURNING LIGHT     901-16.04.10/9010-160410
МИГАЧ ДЕСЕН БАГАЖНИК CF500-5 /901-16.05.10    REAR RIGHT TURNING LIGHT     901-16.05.10/9010-160510
КАПАК ТАБЛО ЧЕРВЕН CF500-5 /905-04.00.12    COVER  DASHBOARD     905-04.00.12/9050-040012-0P30
КАПАК ТАБЛО ЧЕРЕН CF500-5 /905-04.00.12    COVER DASHBOARD     905-04.00.12/9050-040012-0B00
КАПАЧКА ДЯСНА КАПАК ПР. CF500-5 /905-04.00.29    SMALL LID,RH FRONT TOP COVER     905-04.00.29/9050-040029
КАПАК ПР.ЧЕРВЕН CF500-5 /905-04.00.15    FRONT TOP COVER      905-04.00.15/9050-040015-0P30
КАПАК ПР.СИВ МЕТ. CF500-5 /905-04.00.15    FRONT TOP COVER      905-04.00.15/9050-040015-0H20
ВЕЖДА ПР.ДЯСНА CF500-5 /905-04.00.04    FRONT SIDE SUPPORT(RH)     905-04.00.04/9050-040004
КАЛНИК ПР.ЧЕРВЕН CF500-5 /905-04.00.02    FRONT FENDER     905-04.00.02/9050-040002-0P30
КАЛНИК ПР.СИВ МЕТ. CF500-5 /905-04.00.02    FRONT FENDER     905-04.00.02/9050-040002-0H20
КАПАЧКА ЛЯВА КАПАК ПР. CF500-5 /905-04.00.28    SMALL LID,LH FRONT TOP COVER     905-04.00.28/9050-040028
СТЕПЕНКА ДЯСНА CF500-5A /905A-04.00.04    PROLONGED FOOTREST BOARD RH     905A-04.00.04/905A-040004
СТЕПЕНКА ЛЯВА CF500-5A /905A-04.00.03    PROLONGED FOOTREST BOARD LH     905A-04.00.03/905A-040003
КАПАК ЗАДЕН ЧЕРВЕН CF500-5 /905-04.00.11    REAR TOP COVER     905-04.00.11/9050-040011-0P30
КАПАК ЗАДЕН ЧЕРЕН CF500-5 /905-04.00.11    REAR TOP COVER     905-04.00.11/9050-040011-0B00
ВЕЖДА ЗАДНА ДЯСНА CF500-5 /905-04.00.19    REAR SIDE SUPPORT(RH)     905-04.00.19/9050-040019
КАЛНИК ЗАДЕН ЧЕРВЕН CF500-5 /905-04.00.17    REAR FENDER     905-04.00.17/9050-040017-0P30
КАЛНИК ЗАДЕН ЧЕРЕН CF500-5 /905-04.00.17    REAR FENDER     905-04.00.17/9050-040017-0B00
КАЛНИК ЗАДЕН СИВ МЕТ. CF500-5 /905-04.00.17    REAR FENDER     905-04.00.17/9050-040017-0H20
ВЕЖДА ЗАДНА ЛЯВА CF500-5 /905-04.00.18    REAR SIDE SUPPORT(LH)     905-04.00.18/905-04.00.18
МАСКА ЗАДНА CF500-5 /905-04.00.21    REAR PROTECTOR     905-04.00.21/9050-040021
МАСКА СТОП ДЯСНА CF500-5 /905-04.00.26    PROTECTOR,REAR TURNING LIGHT(RH)     905-04.00.26/9050-040026
МАСКА СТОП ЛЯВА CF500-5 /905-04.00.25    PROTECTOR,REAR TURNING LIGHT(LH)     905-04.00.25/9050-040025
КОРА ПОД МАСКА ЗАД. CF500-5 /905-04.00.09    REAR LINK PLATE     905-04.00.09/9050-040009
БРОНЯ ПР.CF500-5 /905-04.00.01    PROTECTOR?BUMPER     905-04.00.01/9050-040001
ПЛАНКА РОУБАР БРОНЯ ПР.CF500-5 /905-23.01.40    SEAT,BUMPER PROTECTOR     905-23.01.40/9050-230140
ВИНТ CF500-5 /GB845-H-F  ST4.8X16    TAPPING SCREW  ST4.8X16     GB845-H-F  ST4.8X16
РОУБАР БРОНЯ ПР.CF500-5 /905-23.01.00    BUMPER     905-23.01.00/9050-230100
КАПАЧКА БРОНЯ ПР.CF500-5 /901-04.00.27A    CAP BUMPER     901-04.00.27A/9010-040027-A000
КЛЮЧАЛКА CF500-5 /901-01.00.00    LOCK ASSY.     901-01.00.00/9010-010000
СТОП МАШИНКА CF500-5 /901-15.05.00    SWITCH?REAR BRAKE     901-15.05.00/9010-150500
КАЗАНЧЕ РАЗШИРИТЕЛНО CF500-5 /901-18.04.02    RESERVOIR TANK      901-18.04.02
ЖИЛО РЪЧНА СПИРАЧКА CF500-5 /905A-08.03.30    PARKING CABLE      905A-08.03.30/905A-080330
РЪЧКА РЪЧНА СП. CF500-5  /905-08.02.60    PARKING LEVER COMP.    905-08.02.60/9050-080260
СЕДАЛКА CF500-5A /905A-13.01.00    SEAT     905A-13.01.00/905A-130100
ПАКЕТЕН ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛ ЛЯВ CF500-5 /905B-16.06.00    HANDLEBAR SWITCH (LH)    905B-16.06.00/905B-160600
КАПАЧКА ДЖАНТА АЛУМИН. CF500-5 /905-04.00.36    ALUM. RIM CAP    905-04.00.36/9050-040036
КАПАК ТАБЛО СИВ МЕТ. CF500-5 /905-04.00.12    COVER DASHBOARD    905-04.00.12/9050-040012-0H20
ФАР ЛЯВ CF500-1 /901-16.01.10    HEADLIGHT LH     901-16.01.10/9010-160110
ФАР ДЕСЕН CF500-1 /901-16.02.10    HEADLIGHT RH     901-16.02.10/9010-160210
КАЛНИК ПР.ЧЕРЕН CF500-1 /901-04.00.03    FRONT FENDER     901-04.00.03/9010-040003-0B00
СТЕПЕНКА ЛЯВА CF500-1 /901-04.00.08A    FOOTREST BOARD LH     901-04.00.08A/901A-040008
СТЕПЕНКА ДЯСНА CF500-1 /901-04.00.09A    FOOTREST BOARD RH     901-04.00.09A/901A-040009
КАЛНИК ЗАДЕН ЧЕРЕН  CF500-1 /901-04.00.13    REAR FENDER     901-04.00.13/9010-040013-0B00
КАЛНИК ПР.ЧЕРВЕН CF500-1 /901-04.00.03    FRONT FENDER     901-04.00.03/9010-040003-0P30
КАПАК ТАБЛО ЧЕРВЕН CF500-1 /901-04.00.05    FRONT COVER DASHBOARD    901-04.00.05
КАПАК ТАБЛО ЧЕРЕН CF500-1 /901-04.00.05    FRONT COVER DASHBOARD    901-04.00.05/9010-040005-0B00
РЕШЕТКА CF500-1 /901-04.00.02    FRONT VENT  GRILLE    901-04.00.02/9010-040002
КАПАК ТАБЛО ПР. CF500-1 /901-04.00.04    FRONT TOP COVER     901-04.00.04/9010-040004
КАПАК РЕЗЕРВОАР ЧЕРВЕН CF500-1 /901-04.00.07    TOP COVER?FUEL TANK     901-04.00.07/9010-040007-0P30
КАПАК РЕЗЕРВОАР ЧЕРЕН CF500-1 /901-04.00.07    TOP COVER?FUEL TANK     901-04.00.07/9010-040007-0B00
КАЛНИК ПР.ЖЪЛТ CF500-1 /901-04.00.03    FRONT FENDER    901-04.00.03/9010-040003-0P20
КАЛНИК ЗАДЕН ЧЕРВЕН  CF500-1 /901-04.00.13    REAR FENDER     901-04.00.13/9010-040013-0R00
КАЛНИК ЗАДЕН ЖЪЛТ  CF500-1 /901-04.00.13    REAR FENDER      901-04.00.13/9010-040013-0Y00
КАПАК ТАБЛО ЖЪЛТ CF500-1 /901-04.00.05    FRONT COVER ?DASHBOARD     901-04.00.05/9010-040005-0Y00
КАПАК РЕЗЕРВОАР ЖЪЛТ CF500-1 /901-04.00.07    TOP COVER,FUEL TANK      901-04.00.07/9010-040007-0Y00
КОРА РЕЗЕРВОАР ДЯСНА CF500-1 /901-04.00.12A    SIDE PANEL?RH?     901-04.00.12A/901A-040012
КОРА РЕЗЕРВОАР ЛЯВА CF500-1 /901-04.00.11A    SIDE PANEL?LH?     901-04.00.11A/901A-040011
СТОП CF500-1 /901-16.03.10    TAIL LIGHT     901-16.03.10/9010-160310
КРУШКА ФАР CF500-1 /GB15766.1  HS1 12V35/35W    BULB     GB15766.1  HS1 12V35/35W/3112003
МАГНЕТО РОТОР CF625 X6 / CF188-B-031000    MAGNETO ROTOR      CF188-B-031000/018B-031000
КЛИН КОЛЯНОВ ВАЛ CF625 X6  / CF188-160003    WOODRUFF KEY     CF188-160003/0180-160003
ЛАГЕР МАХОВИК CF625 X6 /GB/T5801/49/22    NEEDLE BEARING     GB/T5801/49/22/30401-02800
ГАРНИТУРА CVT-1 CF625 X6 / CF188-012001    GASKET 1, CVT HOUSING     CF188-012001/0180-012001
ГАРНИТУРА CVT-2 CF625 X6 / CF188-012002    GASKET 2, CVT HOUSING     CF188-012002/0180-012002
ГАРНИТУРА ГЛАВА CF625 X6 / 196S-022200    GASKET,CYLINDER HEAD     196S-022200/0600-022200
ГАРНИТУРА ГЛАВА CF625 X6 / 196S-023004    GASKET, CYLINDER      196S-023004/0600-023004
БОЛТ ГАРД ДРЪЖКА  CF625 X6 /GB70 M8x20    SCREW    GB70 M8x20
БОЛТ ГАРД ДРЪЖКА  CF625 X6 /GB/T818  M5x10    SCREW    GB/T818  M5x10
ШАЙБА  ГАРД ДРЪЖКА  CF625 X6 /GB96  8    BIG WASHER    GB96  8
ПЛАНКА ГАРД ДРЪЖКА  CF625 X6 /401B-100203    GLAND    401B-100203/401B-100203
БОЛТ ГАРД ДРЪЖКА  CF625 X6 /GB70 M5x20    SCREW    GB70 M5x20
ПЛАНКА ГАРД ДРЪЖКА ЛЯВА  CF625 X6 /401B-100201    BRACKET, HAND PROTECTOR (LH)    401B-100201/401B-100201
ПЛАНКА ГАРД ДРЪЖКА ДЯСНА  CF625 X6 /401B-100202    BRACKET, HAND PROTECTOR (RH)    401B-100202/401B-100202
БОЛТ МАГНЕТО РОТОР CF625 X6 /CF188-092001    BOLT M10?1.25?40    CF188-092001/0180-092001-0050
ЛАГЕР КАПАК КОЛ.ВАЛ ДЕСЕН CF625 X6 /GB/T276/6208    BEARING 6208    GB/T276/6208
ЛАГЕР КАПАК КОЛ.ВАЛ ЛЯВ CF625 X6 /GB/T276/6307    BEARING 6307    GB/T276/6307
ГАРД ДРЪЖКА ЛЯВА  CF625 X6 /401B-100212    HAND PROTECTOR COVER (LH)    401B-100212
ГАРД ДРЪЖКА ДЯСНА  CF625 X6 /401B-100222    HAND PROTECTOR  COVER(RH)    401B-100222
ЦИЛИНДЪР БЛОК CF625 X6 /196S-023100    CYLINDER     196S-023100/0600-023100
БУТАЛО CF625 X6 /196S-040004    PISTON     196S-040004/0600-040004
СЕГМЕНТИ CF625 X6 /196S-0400A0    PISTON RING    196S-0400A0/0600-0400A0
КАПАК СЪЕДИНИТЕЛ CF625 X6 /CF188-A-053000    CLUTCH HOUSING ASSY    CF188-A-053000/018A-053000
ИНЖЕКТОР CF625 X6 /CF188-B-171000    INJECTOR     CF188-B-171000/018B-171000
БОБИНА CF625 X6 /CF188-B-178000    IGNITION COIL    CF188-B-178000/018B-178000
КАБЕЛ БОБИНА CF625 X6 /CF188-B-179000    HIGH TENSION CABLE    CF188-B-179000/018B-179000
ПОМПА ГОРИВНА CF625 X6 /901F-15.09.00    FUEL PUMP    901F-15.09.00/901F-150900
АМОРТИСЬОР ПР. CF625 X6 /9010-050600-1    FRONT SHOCK ABSORBER     9010-050600-1/9010-050600-1000
АМОРТИСЬОР ЗАД. CF625 X6 /9010-060600-1    REAR SHOCK ABSORBER    9010-060600-1/9010-060600-1000
ДИАГНОСТИЧЕН АПАРАТ CF625 X6    PDA   
РЕЗЕРВОАР CF625 X6 /901F-12.01.00     EFI FUEL TANK     901F-12.01.00/901F-120100
ГАРНИТУРА ПОМПА ГОРИВНА CF625 X6 /607-15.09.21    GASKET    607-15.09.21/6070-150921
ТАБЛО LCD CF625 X6 /905B-17.01.10    LCD DASHBOARD     905B-17.01.10/905B-170110
ДАТЧИК ИЗПУСК.КОЛЕКТОР CF625 X6 /CF188-B-176000    OXYGEN SENSOR     CF188-B-176000/018B-176000
НОСАЧ ПР.ГОРЕН ДЕСЕН CF625 X6 /401B-050401    FRONT RIGHT ARM (UPPER)     401B-050401/401B-050401
НОСАЧ ПР.ГОРЕН ЛЯВ CF625 X6 /401B-050201    FRONT LEFT ARM (UPPER)     401B-050201/401B-050201
НОСАЧ ЗАД.ГОРЕН ДЕСЕН CF625 X6 /401B-060101    REAR RIGHT ARM (UPPER)     401B-060101
НОСАЧ ЗАД.ГОРЕН ЛЯВ CF625 X6 /401B-060301    REAR RIGHT ARM (UPPER) REAR LEFT ARM (UPPER)    401B-060301
КЛАПАН AIR BY-PASS CF625 X6 /CF188-B-172000    AIR BY-PASS VALVE     CF188-B-172000/018B-172000
ДАТЧИК ВЪЗДУХ НАЛ.ВСМУК.КОЛ. CF625 X6 /CF188-B-1    AIR INTAKE PRESSURE SENSOR     CF188-B-175000/018B-175000

===================================================================


София централен офис , магазин
жк. Люлин 1 (между нестле София и Фантастико)
тел./факс: 02/ 925 22 48 , 02/925 02 99
e-mail: lulin@kolos-ms.com

=========================================

София магазин №2
бул. Христо Ботев №106-108
тел: 02/931 41 36 , 02/931 15 90
=========================================

София магазин №3
бул. Ал.Стамболийски №175, вх.3
тел: 02/8218538 , 02/8284615 , 02/8223573

=========================================

Пловдив магазин
бул. България № 136-146
тел: 032/ 944 820 , 032/941 373

=========================================


 

 

Марки

Scroll UP
Kia
Hyundai
Ssang Yong
Шевролет
GM Daewoo
CFMOTO
VCAN
Scroll DOWN

Реклама